גן עדן להשקעת נדל"ן בישראל

על ההשקעה בנדל"ן בישראל :  זו אחת העסקות הטובות ביותר בעולם עבור משקיעים .ב 10 השנים האחרונות, מחירי הנדל"ן גדלו בהתמדה בשיעור ממוצע של 10-12 אחוזים בשנה, ואינו מתוכננים שינויים במגמה.

המדינה פורחת בעיקר בתחום טכנולוגיה ואינטרנט, ייצור נשק ברמה  גבוה וחדשנות, ולכן ישראל  אינה הושפעה מהמשבר העולמי האחרון שפקד את העולם בשנים 2007 – 2009.

בזכות שיעור הילודה הגבוה והשגשוג הולך וגדל של ישראלים, כמו גם שיעור העלייה לישראל של יהודים מכל רחבי העולם שגדל כל שנה, שעל פי רוב שואפים  לרכוש מיד בית במדינה חדשה, כל אלו מבטיחים ביקוש יציב.  הישראלים נוהגים לרכוש כ -90 אחוזים מכלל המקרקעין שנמכרים בארץ. בקרב קונים ישנם יהודים מכל חלקי העולם-קיימת מגמה מתמדת ברכישת נדל"ן בישראל, הן לשימוש אישי והן לצרכי השקעות.

הודות למבנה הדמוקרטי של המדינה, המעניקה הגנה על זכויותיהם של קונים זרים, כמו גם זכויותיהם של הישראלים, ובעזרת  צמיחה בת קיימא ויציבה במחירי נכסים, ישראל היא פופולרית בקרב משקיעים היהודים  והלא יהודים.

יש ביקוש הולך וגדל לנכסים בישראל, הביקוש גדל בקצב מסחרר, בין הרוכשים ישנו מספר רב של משרדים השייכים לתאגידים בינלאומיים גדולים. חברות קונות גורדי שחקים לצורך הקמת משרדים ומרכזי טכנולוגיה ופותחת משרדים בתל – אביב, כמו גם רוכשים בתים לעובדיהם העובדים בתחום של טכנולוגיות גבוהות ובאינטרנט. לכל חברה המכבדת את עצמה יש משרד בישראל.

ישראל זו מדינה קטנה, לכן הקרקעות שניתנות לפיתוח מוגבלות, זאת הסיבה לביקושים גבוהים ועליית מחירי נדל"ן באופן קבוע, זהו גידול טבעי ולא בועה העלולה להתפוצץ.

בעת רכישת נכס בישראל אתם משקיעים את הכסף שלכם בבטחה.

המאמר הוכן על סוכנות הנדל"ן הישראלית "קלאב אילת"